ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Будівництво цеху з розливу мінеральної води / Mineral water bottling plant construction

Відомості

Волочиський р-н., с. Зайчики
Галузь
Промисловість
Продукція
Мінеральна вода
Обсяг інвестицій
300.0 тис. дол. США

Опис

Виробництво мінеральної води на базі родовища мінеральної типу «Нафтуся»; Реалізація продукції власного виробництва; Розвиток та використання наявного природного потенціалу. Корисні копалини громади складають розвідані запаси мінеральної води Збручанського родовища в селі Зайчики. Розвідана свердловина Зайчиківського родовища «Товтри» має дебет води 288кб.м на добу (земельна ділянка для видобування мінеральної води – 2,3 га) Розвідані свердловини №16, №20, №21. Ліцензія на право користування надрами ЗАТ «Р.К.Товтри» закінчилася в жовтні 2013 року. Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності міської ради і в даний час не використовується. Відстань до залізничної станції Волочиськ 24,5 км. Село Зайчики зв’язано з районним центром автомобільною дорогою з твердим покриттям. До точки підключення електроенергії та газу – 0,3 км. Для організації розливу води можна використати 2-х поверхове приміщення колишньої школи загальною площею 1250 метрів квадратних. Production of mineral water on the basis of mineral deposits of "Naftusya"; Product realization own production; Development and use of available natural potential. The minerals of the community are explored reserves of mineral water of the Zbruchansky deposit in the village of Zaychyky. Explored well of Zaychykyvsky deposit "Tovtry" has a water debit of 288kb.m per day (land for mineral water extraction - 2.3 hectares) Explored wells №16, №20, №21. The license for the right to use the subs oil of the JSC "RK Tovtry" expiredin October 2013. Land is communally owned city Council and currently not being used. Distance from the railway station Volochysk 24.5 km. Village Zatchyky connected to the district center high way paved. To the point of connection of electricity and gas - 0,3 km. To organize the water supply can be used 2-storey former school buildings with total area of 1250 square meters.